Zarezerwuj oglądanie domu z HouseFinders Peloponnese: wszystko, co musisz wiedzieć

Czy chcesz zarezerwować oglądanie domu z nami, Elwirą i Eliasem, HouseFinders Peloponnese? Chętnie pomożemy zaplanować i zarezerwować pokaz domu, budowę lub umówić Cię na spotkanie z firmą budowlaną. Pomożemy Ci zaplanować oglądanie nieruchomości z naszego portfolio oraz odpowiednie propozycje od partnerów brokerskich, z którymi współpracujemy.

Przeglądy nieruchomości w Grecji: weź pod uwagę sprzedawców nieruchomości i pośredników

zarezerwuj-ogladanie-domu-housefinders-peloponnese„Cześć, jestem teraz w okolicy. Chcę zarezerwować oglądanie domu dzisiaj o 17:00 lub najpóźniej jutro o 10:00. Znalazłem 4 domy, które chcę obejrzeć. Zadzwoń!” . Niestety zdarza się to dość często… Ja, Elwira, otrzymuję telefony, SMS:y, e-mail, Messengery lub Instagram DM. Jeśli ktoś mówi po grecku, ale odpowiedź będzie na 99,9% taka sama : „nie, ale chętnie spotkamy się za 3 dni”.

Nie robimy tego dlatego, że nie mamy poczucia dobrej obsługi klienta, robimy to, ponieważ szanujemy naszych klientów. Zarówno sprzedających klientów, jak i kupujących klientów. Sprzedającym klientom obiecaliśmy, że szanujemy ich prywatność i nie będziemy wpadać do ich domu w trakcie śniadania czy kolacji z towarzystwem, które chce „tylko popatrzeć”. Obiecaliśmy im również, że w atrakcyjny sposób pokażemy ich posiadłości. W przypadkach, gdy domy lub działki są niezamieszkane, może być konieczne umówienie się na spotkanie z ogrodnikiem lub sprzątaczką i wtedy potrzebujemy czasu, aby to skoordynować.

Zarówno Elias, jak i ja traktujemy naszych kupujących klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Zależy nam, aby nasi kupujący mogli swobodnie i w spokoju oglądać nieruchomości. Może chcesz zostać godzinę na miejscu, aby obejść dom lub posesję 2 lub więcej razy? Musisz mieć ten komfort, aby zadać wszystkie pytania i „poczuć” dom lub miejsce. Być może trzeba pokazać lokalną plażę lub tawernę? Nie jest niczym niezwykłym, że spotkanie z nowym nabywcą trwa 3-4 godziny. Elias i ja potrzebujemy czasu, aby zaplanować te godziny w naszym harmonogramie i dać ci ten czas, którego potrzebujesz.

Pokazy nieruchomości na Peloponezie z Elwirą i Eliasem: pomóż nam pomóc Tobie

„Cześć, chcę tylko obejrzeć kilka domów, za około tydzień jestem na wakacjach na Peloponezie”  . Hmmm, „tylko obejrzeć ”… Cóż, będzie to trochę trudne bez świadomości o twoich celach, budżecie, ile wiesz o okolicy i gdzie na Peloponezie będziesz spędzać wakacje. Najlepszym i pierwszym krokiem jest wypełnienie naszej „  Rejestracja zainteresowania„. Wtedy dowiem się trochę więcej o tym, co jest dla Ciebie ważne i które nieruchomości i obszary mogą być dla Ciebie najbardziej interesujące. W dalszym dialogu z Tobą możemy stworzyć listę nieruchomości, które odpowiadają Twoim celom. Pomagasz mi w doborze idealnych nieruchomości i wszyscy na tym zyskują: możesz dłużej cieszyć się wakacjami i nie chodzić na bezsensowne pokazy, a nasi sprzedający klienci unikną rozczarowania pokazem, który nie przyniósł im nabywcy. Inwestycja w dom, mieszkanie czy działkę rzadko bywa impulsywną inwestycją, nieprawdaż?

PS. Podczas oglądania zostaniesz poproszony o podpisanie dokumentu o nazwie „Visitor – Broker Agreement”. Ponieważ kilku brokerów może prezentować tą samą nieruchomość, podpisywana jest umowa, aby ustalić, która agencja pośrednictwa jako pierwsza przedstawiła nieruchomość kupującemu.

Przydatne linki