Wynajem: dom lub mieszkanie w Grecji na Peloponezie

kup dom w grecji peloponesChcesz wynająć dom lub mieszkanie w Grecji i na Peloponezie?

Dobrze znamy obiekty, okolicę i lokalne ceny. Każdy obiekt jest sprawdzony przez nas osobiście!

Na dzień dzisiejszy oferujemy obiekty w pobliżu Stoupa, Kardamyli i Koroni.

Zrelaksuj się i wynajmij własne studio albo domek letniskowy daleko od szlaków turystyki masowej. Tu znajdziesz prawie dziewicze plaże, małe wioski i lokalną żywność.

Kilka dni, tydzień lub dłużej? Rezerwacje indywidualne czy grupowe? Pomogę Ci znaleźć to, czego szukasz zupełnie bezpłatnie i specjalnie dla Ciebie!

Piękny Półwysep Peloponeski to znacznie więcej niż tylko plaże. Tutaj znajdziesz prawdziwą Grecję, w której mit miesza się z historią. Jeśli wierzysz legendom (i może czytałeś Homera?) : to tutaj znajdziesz wejście do mitycznego Hadesu.

“Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj”. Mark Twain

Jak mogę zarezerwować zakwaterowanie, które mnie interesuje?

Możesz to zrobić na dwa różne sposoby: przez e-mail lub telefon. Podaj informację o liczbie osób i w jakim terminie chcesz zrobić rezerwację. Ja sprawdzę dostępność u właściciela i powrócę do Ciebie z informacją.

Dlaczego nie mogę dokonać rezerwacji online?

Większość zleceniodawców, z którymi współpracujemy, to małe rodzinne firmy z osobistą obsługą, które nie zawsze oferują możliwości rezerwacji online. To jest również dużą zaletą: zawsze można negocjować lepszą cenę na dłuższe lub większe rezerwacje.

Jak zapłacić za wynajęcie?

Wszystkie płatności muszą być dokonywane bezpośrednio do właściciela i zgodnie z ustalonymi warunkami płatności (zwykle płacisz przed przyjazdem za pośrednictwem banku). Nigdy nie ryzykujesz, że Twoje płatności nie dotrą do właściwego odbiorcy. Różni właściciele mają różne wymagania odnośnie przedpłat lub anulacji rezerwacji. Dokładne warunki podamy Ci przez e-maila albo w rozmowie telefonicznej.

Kliknij TUTAJ na pełną ofertę w języku angielskim.