Chcesz wybudować dom twoich marzeń w słonecznej Grecji? Dom szkieletowy czy budowa od zera?

Chcesz wybudować dom twoich marzeń w słonecznej Grecji? Dom szkieletowy czy budowa od zera? Która opcja jest lepsza i dlaczego: Elias i ja poprowadzimy Cię przez cały proces!

Dom twoich marzeń w słonecznej Grecji: budowa od zera

W tym przypadku jest to „tylko” kwestia znalezienia odpowiedniej działki budowlanej. Napisałam w cudzysłowie „tylko” bo to nie jest wcale łatwe zadanie. Zakładam jednak, że jesteś na tym etapie że wiesz, GDZIE w Grecji chcesz zbudować swój wymarzony dom. Jeśli nie: napisz do mnie, a ja pomogę ci znaleźć czego szukasz. Oto kilka pytań, na które musisz odpowiedzieć, jeśli chcesz budować dom twoich marzeń od podstaw:

Wymarzony dom w Grecji: dom szkieletowy

Gratulacje! Wiesz, że podoba Ci się ten obszar i znasz już odpowiedź na temat celu Twojej inwestycji. To znaczy wiesz czy to ma być dom dla Ciebie i Twojej rodziny czy tez inwestycja w celu wynajmu domu. Jakie są korzyści z zakupu domu szkieletowego?

Dom w Grecji: spełnij swoje marzenia

Nie, życie zdecydowanie nie idzie wstecz i nie ma absolutnie żadnych gwarancji na inwestycje i planowanie. Ani w Grecji, ani w Polsce, ani w całym świecie. “W końcu w życiu jest tak, że nie zawsze właściwe jest to, co właściwe, tylko to, co jest właściwe według tego, kto decyduje”. (Jonas Jonasson)

Skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu dom twoich marzeń w słonecznej Grecji. Pamiętaj jednak: Elias i ja pracujemy tylko i wyłącznie na Peloponezie!

Linki