Zostań lepszym przyjacielem Twojego psa podczas pobytu w Mani, Messinia. Guard Dog Training

Chcesz być lepszym przyjacielem Twojego psa podczas pobytu w Mani, Messinia? Skontaktuj się z Guard Dog Training. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Mani na stałe, czy jesteś tu tylko na kilka miesięcy dzięki szkoleniu z trenerami z Guard Dog Training zbudujesz lepszą relację ze swoim psiakiem i będziesz mógł się cieszyć z każdej wspólnie spędzonej chwili! Pamiętasz Eliasa i moją historię o Estii, naszym psie (link )? Nasza ukochana suczka wyrosła na miłego i dużego psa o bardzo silnej własnej woli.

Pewnego wczesnego ranka w maju 2023 roku spotkaliśmy dwóch energicznych facetów podążających za starszym mężczyzną i jego psem na spacerze przy plaży w wiosce Stoupa. Byłam w szoku: pies podążał za swoim właścicielem, nie zwracając uwagi na przechodzących ludzi i koty. “Co???? Ja też chcę, żeby Estia była taka spokojna i grzeczna! Jak mogę się z wami skontaktować? Potrzebujemy Waszej pomocy!”. Tydzień po tym spotkaniu, Apostolis i Nikos przyjechali do naszego domu w Nomitsi, aby spotkać się z Estią i wysłuchać naszych problemów.

Spotkali się z nami po to aby stworzyć indywidualny, dostosowany program dla nas i Estii. “ Pamiętajcie! Z waszym psem nie ma tak naprawdę żadnych problemów, problem jest tylko w tym jak to wy ją traktujecie. Estia jest wspaniałym, przyjaznym psem, ale wy potrzebujecie, hmmm, szkolenia, aby być dobrymi właścicielami dla niej! 

Powodem, dla którego na powyższych zdjęciach widzisz tylko Eliasa, a nie mnie, nie jest to, że ja jestem idealnym właścicielem, tylko dlatego, że to ja trzymam kamerę…. Co ja mogę wam powiedzieć? Apostolis i Nikos są jak magicy! Elias i ja nie jesteśmy jeszcze w pełni wyszkoleni, ale idzie nam coraz lepiej, a nasza Estia, jest absolutnie fantastyczna! Zapytałam, czy Apostolis i Nikos zgodzili by się na rozmowę i publikację wywiadu, ponieważ myślę, że wielu, wielu właścicieli psów potrzebuje ich pomocy.

Zostań pewniejszym i bardziej bezpiecznym właścicielem psa dzięki szkoleniu psów z Guard Dog Training

przyjacielem-psa-mani-messinia-guard-dog-trainingEK: Bardzo się cieszę, że znaleźliście czas, aby odpowiedzieć na moje pytania. Czy możemy zacząć od krótkiej prezentacji o Was. Czy obaj jesteście z Messinia?

GDT: Dziękujemy, jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zrobić publikacje z Wami, ponieważ jest to dla nas świetna okazja do opowiedzenia jak pracujemy. Odpowiadając na twoje pytanie, tak, oboje pochodzimy z Messinia i mieszkamy na stałe w Kalamata

EK: Co robiliście przed założeniem Waszej firmy i kiedy zaczeliście pracować na własną rękę?

GDT: Oboje zaczynaliśmy jako trenerzy psów w greckich siłach powietrznych 25 lat temu i postanowiliśmy rozszerzyć naszą pracę i podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie szkolenia psów, zakładając własną firmę i pomagając ludziom dowiedzieć się więcej o swoich psach oraz trenować je zgodnie z zainteresowaniami i potrzebami właścicieli. Wszystkie nasze lekcje sa dostosowane do twojego psiaka i rozwiązują te problemy, które ty masz. A to mogą być różne problemy, które sa na przykład powodowane miejscem, gdzie ty mieszkasz. Zatem tylko indywidualny program!

EK: Czy możecie opisać w kilku zdaniach, co czyni Was wyjątkowymi w tej branży?

GDT: Jesteśmy jedyną legalną firmą zajmującą się szkoleniem psów, która nie wymaga od psa opuszczania Twojego mieszkania w celu szkolenia, ponieważ to my przychodzimy do Ciebie, aby szkolić Twojego psa, jak również szkolimy Ciebie, właściciela w Twoim własnym otoczeniu.

EK: Czy macie klientów i zlecenia w całej Messinia? Z jakimi problemami najczęściej proszą cię właściciele psów?

GDT: Tak, przyjmujemy klientów i zlecenia w całej Messinia. Najczęstsze problemy to agresywne zachowania, niepewność, którą mogą mieć psy z powodu braku odpowiedniej socjalizacji i zasad w domu, szczególnie ważne dla tych, którzy maja w domu dzieci lub inne zwierzęta. Oprócz tych zagadnień prowadzimy również szkolenia z zakresu podstawowego posłuszeństwa i stróżowania.

EK: Czy pies może być „za stary” na trenowanie przez Was? I czy są jakieś przypadki, gdzie nie podejmujecie się zlecenia?

GDT: Tak, po ukończeniu 9 roku życia psa nie da się wytresować ze względu na to, że jego zachowania nie da się zmienić i odpowiadając na drugie pytanie, nie, my zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych przypadkach .

EK: Rozumiem, że trenujecie nie tylko psy, haha. Czy szkolenie, jak być dobrym właścicielem, jest również częścią Waszej koncepcji szkoleniowej? I jaki jest najczęstszy „błąd” popełniany przez nas, właścicieli psów?

GDT: Jak wspomnieliśmy wcześniej, szkolimy właścicieli wraz z ich psami, ponieważ jeśli właściciel nie jest przeszkolony, nie będzie sobie w stanie z psem poradzić. Najczęstszym błędem popełnianym przez właścicieli psów jest to, że próbują „uczłowieczyć” swoje psy, zamiast próbować zrozumieć „logikę”, na której opiera się ich zachowanie. Musisz zrozumieć jak twój pupil myśli, a nie traktować twojego psa jak małe dziecko.

EK: W jaki sposób Twoi klienci mogą się z Tobą najlepiej kontaktować i jak zaczynasz nowe zlecenie?

GDT: Można się z nami skontaktować na różne sposoby, na przykład przez naszą stronę na Facebooku ( Guard Dog Training ) lub nasze numery telefonów (Apostolis: +30 6937469847 i Nikos: +30 6932432001) . Albo skontaktować się z Toba, haha. Jeśli ktoś jest zainteresowany szkoleniem swojego psa, umówimy się na przedwstępne spotkanie, aby zobaczyć Twojego psa i Twoje otoczenie.

Co możesz zrobić dla swojego psa podczas pobytu w Mani?

Mam ogromną nadzieję, że wkrótce znajdę mądrą, przedsiębiorczą osobę, która będzie chciała zainwestować w Mani w innym celu niż „tylko” wynajem. Co powiecie na „wakacje w Mani ze szkoleniem psa”? Dzięki Apostolis i Nikos możesz rozwinąć swoją koncepcję nie tylko w wspierający pomysł biznesowy, ale także przynieść o wiele więcej korzyści i radości nam, właścicielom psów! A Wy, którzy zimą wynajmujecie noclegi w Mani? Skontaktujcie się z Apostolis i Nikos i stańcie się lepszym przyjacielem i opiekunem waszego psa!

Linki