Polacy pokochali pracę zdalną, witamy cyfrowych nomadów na Peloponezie w slonecznej Grecji

Polacy pokochali pracę zdalną i liczba cyfrowych nomadów wzrasta każdego miesiąca. Może chcesz spróbować pracować na Peloponezie, w Grecji? Według raportu z firmy Clickmeeting.com aż 54% badanych Polaków chce dalej korzystać z wirtualnego modelu pracy po zniesieniu ograniczeń spowodowanych pandemią.

Cyfrowi nomadzi lub freelancerzy na Peloponezie w Grecji

Grecja jest atrakcyjna dla wielu cyfrowych nomadów i freelancerów z całej Europy. Mani, Peloponez i urocze wioski rybackie Agios Dimitrios / Agios Nikolaos, a także Stoupa / Kardamyli na Peloponezie są zimą popularnym miejscem dla tych, którzy lubią nurkować, łowić ryby lub wędrować, a także mogą pracować zdalnie.

Dla cyfrowych nomadów lub tych, którzy mogą pracować zdalnie, znalezienie wygodnego noclegu może być trochę problematyczne. Czego potrzebuje cyfrowy nomada? Dobre łącze internetowe, przyjemne i cieple zakwaterowanie w nieco chłodniejsze dni i środowisko, w którym można połączyć pracę z wypoczynkiem.

HouseFinders Peloponnese ma to, czego szuka cyfrowy nomada! Czy połączenie internetowe z pobieraniem 31,18 Mb/s i przesyłaniem 19,37 Mb/s jest dla Ciebie odpowiednie? Jeśli tak, sprawdź naszą nieruchomość o numerze identyfikacyjnym DNP0921 w Agios Dimitrios . Jeśli do Twojej pracy wystarcza połączenie internetowe z pobieraniem 25 Mb/s i przesłania 2,5 Mb/s, zapraszamy do zapoznania się z innymi nieruchomościami z naszego portfolio . Większość można wynająć na 3, 6 lub 8 miesięcy z początkiem/koniec września.

Linki