Odwiedź i zainwestuj w miasto Kalamata na południowym Peloponezie

Odwiedź i zainwestuj w miasto Kalamata na południowym Peloponezie, miasto znane ze swojej doskonałej oliwy z oliwek i długiej na ponad 3 km pięknej plaży.

Kalamata oferuje także różnorodne międzynarodowe wydarzenia kulturalne jak na przykład: Międzynarodowy Festiwal Tańca, Międzynarodowy Festiwal Sztuki Muralu (Graffiti) czy Międzynarodowy Festiwal Chórów i Orkiestr. Poniżej kilka zdjęć z obchodów karnawałowych 2019 w Kalamata.

Imponująca przystań jest również interesująca dla wielu wczasowiczów. Tutaj możesz wypożyczyć żaglówkę lub wybrać się (w sezonie letnim) na całodzienne wycieczki proponowane przez statek Albatros II.

Na naszej stronie (w języku angielskim) Husigrekland.se można znaleźć ciekawe obiekty inwestycyjne w pobliżu Kalamata. Być może szczególnie interesujące dla tych, którzy chcą mieszkać i pracować w Grecji i inwestować w przemysł turystyczny? Link: obiekty inwestycyjne w pobliżu Kalamata.

Kalamata, ze względu na bliskość do lotniska, jest również atrakcyjna dla osób, które mogą pracować poza własnym biurem. Dobre połączenie internetowe i bliskość plaży są interesujące zarówno dla młodych, jak i starszych. Tutaj możesz zobaczyć przykłady odnowionego mieszkania, zaledwie 300 metrów od mniejszej plaży. Link: mieszkanie w Kalamata. Kalamata: miasto, w którym łatwo można się zakochać

Jesteś zainteresowany?

Wyślij do mnie mejla i napisz jakiego typu inwestycja jest dla Ciebie interesująca.

Linki