Na sprzedaż nieruchomości w Mani na Peloponezie: domy, mieszkania i działki

Elias i ja,  HouseFinders Peloponez  oferujemy na sprzedaż nieruchomości na Peloponezie. Duża ich część znajduje się w Mani, Messinia, wyjątkowej części kontynentu, często nazywanej „ukrytą tajemnicą Grecji”.

Mani i Peloponez

Mani to tradycyjna Grecja, z bogatym zielonym krajobrazem, gościnnymi tawernami z fantastycznymi posiłkami w cenach znacznie niższych od greckich wysp i bez masowej turystyki. Podobnie jak Korfu 40 lat temu: zachwycające krajobrazy, plaże z krystalicznie czystą wodą i „autentyczni” Grecy. Poniżej trzy mocne powody, dla których Mani i Peloponez powinny wzbudzić Twoje zainteresowanie.

Mani, Peloponez i nasze nieruchomości

Nasze nieruchomości w Mani znajdują się w lub w pobliżu wiosek Stoupa, Agios Nikolaos, Agios Dimitrios i Kardamyli. Możesz tu dojechać w około 3 godzin z lotniska w Atenach wygodną autostradą lub przylecieć bezpośrednio na międzynarodowe lotnisko Kalamata i dotrzeć do wiosek w około 50-60 minut.

Oprócz domów, willi i mieszkań możemy pomóc w znalezieniu działki, a także w nawiązaniu kontaktu z architektami i firmami budowniczymi. Poniżej pokrótce o najpopularniejszych wioskach.

Posiadamy domy i działki na sprzedaż w tych rejonach oraz w wielu innych okolicznych wioskach, takich jak Proastio, Neochori, Lefktro, Frigano, Riglia czy Pigi, Platsa, Nomitsi. Wioski te znajdują się kilka kilometrów od morza, ale oferują fantastyczne widoki na morze i chłodną bryzę latem. Za pośrednictwem naszych partnerów możemy oczywiście pomóc w innych obszarach Peloponezu, które są bliżej Koroni lub Nafplio.

Linki