Międzynarodowy Festiwal Jazzowy: Grecja, półwysep Peloponez, Kardamili

Nie ma znaczenia, czy chcesz mieszkać na stałe na Peloponezie, posiadać dom letni, czy jesteś tu tylko na wakacjach: tutaj zawsze jest wystarczająco dużo do zrobienia! Witamy na Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym w Kardamili!

Międzynarodowy Festiwal Jazzowy Grecja półwysep Peloponez Kardamili

W Kardamili co roku jest organizowany tygodniowy festiwal jazzowy, zaczynający się od pierwszej soboty maja. Festiwal stał się specjalnym „kolorowym” wydarzeniem, które wypełnia okolice Mani i jego gości muzyką i uśmiechem!

Od inauguracyjnego roku (2014) Międzynarodowy Festiwal Jazzowy w Kardamili rozrósł się: w 2019 roku wystąpiły tutaj zespoły z 8 krajów (Norwegia, Grecja, USA, Austria, Szkocja, Anglia, Szwecja i Argentyna), które zagrały około 50 koncertów w ciągu tygodnia w kawiarniach, barach i restauracjach w Kardamili.

Jest to niedrogi czas na wizytę dla wszystkich ale z pewnością pobyt tutaj jest głównie atrakcyjny dla miłośników jazzu z bonusem atmosferycznego otoczenia, pięknej scenerii i ciepłego wiosennego słońca.

Gdziekolwiek w Kardamili jesteś w tych dniach, gwarantuję ci, ze usłyszysz przynajmniej jeden saksofon: od rana do późnej nocy.

Linki:

Wakacje? Polecamy domki i mieszkania do wynajęcia na Peloponezie

Mieszkania i domy na sprzedaż na Peloponezie

Dlaczego warto inwestować w Grecji?