Eventy: Grecja i Peloponez, od szkoleń do jubileuszy

Pomożemy Ci zrealizować eventy w Grecji i Peloponezie: niezależnie od tego, czy chcesz przeprowadzić szkolenie, spotkanie biznesowe albo integracyjne, jubileusz lub tygodzień odnowy biologicznej, chętnie pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Nieustannie powiększamy naszą grecką sieć obiektów na Peloponezie i będziemy stale aktualizować naszą ofertę. Jesteśmy również otwarci na dialog z Tobą i Twoją firmą w celu dopasowania programu do Twoich potrzeb.

Na dzień dzisiejszy możemy zaproponować Ci między innymi: wycieczki z przewodnikiem w Tajgetu, wycieczki rowerowe, warsztaty i kursy mozaiki artystycznej i ceramicznej, krótsze i dłuższe wycieczki autokarowe lub statkiem, rejsy jachtami, wieczory z tańcem i specjałami kuchni greckiej.

Na naszej stronie w języku angielskim znajdziesz bardziej szczegółowy opis lub wyślij e-mail do Elwiry w celu otrzymania innych propozycji.

Podejmujemy się również zleceń projektowych dla firm i stowarzyszeń, które chcą przeprowadzić szkolenia lub kursy edukacyjne na Peloponezie. Od szkoleń w sztuce retoryki, marketingu lub IT do bardziej kameralnych spotkań klubu książkowego,  jubileuszy lub podobnych imprez.

”Współczesnego człowieka niszczy pośpiech. Nigdy się nie zatrzymuje. A przecież tajemnicą szczęścia jest umieć czasem przystanąć”. Michel Quoist

Przykładowe atrakcje eventowe