Dom w Grecji na Półwyspie Peloponez? Pomożemy Ci!

kup dom w grecjiSzukasz domu letniskowego w Grecji i na Peloponezie? Tęsknisz za 265 słonecznymi dniami w roku?

Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz! Niezależnie od tego, czy chcesz kupić dom czy mieszkanie lub wynająć coś wygodnego. Działamy w okolicach Kalamaty (Messinia) i Nafplio (Argolida).

Chcesz wiedzieć więcej o tych okolicach?

Od 2017 roku mieszkamy w pobliżu pięknej Kalamaty i chętnie pomożemy Ci znaleźć dobra inwestycję w tych okolicach.

Peloponez

Piękny Półwysep Peloponeski to znacznie więcej niż tylko plaże. Tutaj znajdziesz prawdziwą Grecję, w której mit miesza się z historią.

Peloponez to historia, Homer och Odyseja. To magiczna kraina, gdzie mity mieszają się z faktami, zapachem oliwek, kolorem dojrzewających pomarańczy i słodkim zapachem fig. To skaliste klify i spokojne plaże, które czekają na Twoje odkrycie. Jeśli wierzysz legendom, to tutaj znajdziesz wejście do mitycznego Hadesu. Peloponez położony jest między Morzem Jońskim a Morzem Egejskim, połączony z resztą kraju wąskim Kanałem Korynckim. W ostatnich kilku latach jest również coraz bardziej interesujący dla wielu zagranicznych inwestorów. I jak widzisz na zdjęciach poniżej (codzienne publikacje na Instagramie!): to nie jest wcale dziwne, nieprawdaż? Dołącz do nas i obserwuj nas na Instagramie #husigrekland i #housefinders_peloponnese aby wziąć udział w codziennym życiu na Peloponezie:).