Dla tych, którzy chcą wynająć domy na Peloponezie, w Grecji przy pomocy Housefinders Peloponnese

Chcesz wynająć dom lub mieszkanie na Peloponezie, w Grecji? Housefinders Peloponnese, Elias i ja, pomożemy Ci znaleźć sprawdzone kwatery które pasują do Twoich celów i Twojego budżetu!

Z dala od dominacji masowej turystyki, znajdziesz tu wiele miejsc, które mogą zaoferować relaks: prawie dziewicze plaże, małe wioski i lokalnie produkowaną żywność.

Chcesz wynająć swój dom za pośrednictwem naszej firmy?  Z chęcią Ci pomożemy!

Malowniczy półwysep oferuje spokój, historię i kulturę. Oferujemy starannie wyselekcjonowane nieruchomości zarówno na wynajem krótko-, jak i długoterminowy, dla grup i osób prywatnych. Przeczytaj poniższe FAQ albo przejdź od razu do formularza rezerwacji tutaj.

A. Jak mogę zarezerwować kwaterę , która mnie interesuje?

Bardzo łatwo! Wyślij e-mailem numer ID kwatery oraz interesującą Cię datę lub wypełnij formularz tutaj. Możesz również znaleźć Elwirę na FB lub Insta lub LinkedIn . Elwira sprawdza dostępność u wynajmującego i skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin. Pamiętaj, że w lipcu i sierpniu bardzo trudno jest znaleźć wolne miejsca, więc skontaktuj się z Elwirą z dużym wyprzedzeniem!

B. Jaki jest koszt rezerwacji?

Jeśli chcesz wynająć do 4 tygodni, otrzymujemy prowizję od właścicieli. Jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci znaleźć obiekt na wynajem długoterminowy, nasza prowizja wynosi 10% od całego okresu wynajmu. Prowizję płacisz Housefinders Peloponez, Real Estate Services, VAT NO EL167898208.

C. Jak sie dokonuje zaplaty czynszu?

Wszystkie płatności są dokonywane bezpośrednio do wynajmującego i zgodnie z opisanymi warunkami płatności (zazwyczaj płacisz przed przyjazdem do banku). Dlatego nigdy nie ryzykujesz, że Twoje płatności nie dotrą do właściwego odbiorcy. Różni właściciele mają różne prośby o kaucję i anulowanie. Dokładne warunki są wyraźnie określone w prezentacji, ale jeśli nie masz pewności, zadzwoń lub napisz do Elwiry.

E. Jak zmienić rezerwację?

Po potwierdzeniu prośby o rezerwację otrzymasz od nas wszystkie dane kontaktowe wynajmującego, a następnie wszelkie kontakty zostaną nawiązane bezpośrednio z wynajmującym. Jeśli masz z czymś problem i nie czujesz, że da się go dobrze rozwiązać, oczywiście zapraszamy do kontaktu, a my Ci pomożemy!