Ciekawy projekt architektoniczny w greckiej wiosce: dom, w którym tradycja grecka i nowoczesny design żyją pod jednym dachem

Ciekawy projekt architektoniczny w greckiej wiosce: dom, w którym tradycja grecka i nowoczesny design żyją pod jednym dachem. Witamy w Mani na Peloponezie!

”His house was perfect, whether you liked food, or sleep, or work, or story-telling, or singing, or just sitting and thinking, best, or a pleasant mixture of them all”.-J.R.R. Tolkien

Najkrótszy i najlepszy opis tego wspaniałego domu, dziękuję bardzo za pomoc Panie J.R.R: Tolkien! To naprawdę niezwykły dom! Zbudowany w połowie XIX wieku i całkowicie odnowiony w 2007 roku.

Wysokiej jakości materiały budowlane i pełna miłości odbudowa sprawiają, że dom nadal wygląda jak nowo wybudowany. Drewno, metal, szkło i kamień łącząc się ze sobą stwarzają uroczy klimat.

Jak w urokliwym starym zamku ale z nowoczesnymi, jasnymi i otwartymi przestrzeniami. Dom jest sprzedawany wraz z meblami i niestandardowymi lampami oświetleniowymi importowanymi z Egiptu.

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej informacji w języku angielskim.

Chcesz znaleźć inny dom na Peloponezie? Kliknij tutaj!

Chcemy kupić domy w Grecji, czy możesz nam pomóc?

Dlaczego warto inwestować w Grecji?